05.02.2014

В Моршині облаштують парк за 15,2 млн.грн

Найближчим часом підрядна організація «Облсількомунгосп» візьметься за облаштування одного із моршинських парків. Проект буде реалізований в рамках товариства з Польщею та Білоруссю. Загалом було два кандидати на проведення ремонтних робіт. Конкуренцію переможцеві склав лише «Гарант-Успіх», але запропоновані цим підприємством пропозиції не влаштували міську раду. В той же час «Облсількомунгосп» оцінив свої послуги в 15,2 мільйона гривень, що є сприйнятливою вимогою.

Презентація проекту відбулась ще в червні минулого року, тоді про всі його особливості розповів Віктор Марченко, котрий є головним архітектором Львова. Запропонований ним варіант передбачає збудування амфітеатру, розрахованого на 400 місць. Також дуже вражає інша частина зони для відпочинку, до складу якої входять спортивний та дитячий майданчики, а також велотрек. Аби територія мала належний зовнішній вигляд, в парку попрацюють флористи. Перед ними стоїть завдання висадити тисячі квітів, аби парк вражав своєю красою. Мешканці та гості Моршина зможуть проводити тут час навіть у темний період доби, оскільки для відвідувачів відремонтують освітлення.

Варто зазначити, що окрім двох вищевказаних підприємств, заявку на конкурс подали ще чотири. Але їх кандидатури були відхилені через помилки у оформленні документації. Одна з фірм згодна була облаштувати територію всього за 11,8 мільйонів гривень. Але міська рада в якості пріоритету ставить якість, а не економію, тому і надала перевагу «Облсількомунгоспу».

До речі, транс закордонне співробітництво вже не перший раз приносить користь Західній Україні. В минулому році одна із підрядних організацій розпочала реконструкцію Луцького зоопарку. До речі, тоді тендер виграла компанія, котра належить одному із членів міськвиконкому. За свої послуги ця фірма захотіла чималу суму.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*