11.02.2014

В дитячій клініці презентований апарат вартістю 1,5 млн.грн

Кілька годин тому закінчилась урочиста церемонія презентації сучасного рентгенодіагностичного комплексу. Ці прилади нещодавно були придбані спеціально для дитячої клінічної лікарні, котра знаходиться на вулиці Пилипа Орлика. Потрібно зазначити, що сумарна вартість цих медичних приладів сягає показника 1,5 мільйона гривень. Таку інформацію журналістам надала головний лікар закладу.

До речі, до Львова апаратуру привезли ще у вересні минулого року. Весь комплекс був виготовлений у Японії. Такого пристрою немає у жодному медичному закладі міста. Звичайно, це не дуже добре, але водночас доводить той факт, що дитяча клініка відіграє важливу роль для Львова.

Особливістю приладу є те, що він дає результат лише через кілька секунд після обстеження. Тобто, пацієнт ще не встигне одягнутись, як лікар дізнається його діагноз. Не дивлячись на те, що лікарні обладнання перебуває вже протягом майже шести місяців, в експлуатацію його введуть лише через кілька тижнів. Головний лікар пояснює це необхідністю інтенсивного тестування апарату перед його запуском. Тільки тоді обладнання стане корисним у лікуванні.

Згідно з інструкцією, прилад призначений для дітей віком від 10 до 18 років. Тобто, з його допомогою будуть обстежуватись громадяни неповнолітнього віку. Існує чимало аналогів такого комплексу, але цей «японець» є унікальним. Справа у тому, що він характеризується зменшеним променевим навантаженням пацієнта, тому проведення процедури не буде таким безпечним для здоров’я, як раніше. Також лікарі отримають більш чітку картину і витрачатимуть менше часу на діагностику організму. Це обладнання відповідає міжнародним стандартом. Його родзинкою є те, що результати аналізу можна одразу ж включати до електронної медичної карти пацієнта.

Окрім вказаного обладнання, керівництвом лікарні було ухвалено рішення jawbone up купить, це одна з останніх розробок відомої американської компанії. Даний браслет допомагає споживачу дізнатись інформацію щодо стану здоров’я. На основі отриманих характеристик лікарі допоможуть громадянам збалансувати поживний раціон та сон.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*