22.02.2014

У вихідні дні обмежений доступ на продаж алкоголю

Згідно з умовами ухваленої постанови, у вихідні дні на території Львова заборонений продаж алкогольних напоїв після 18:00. Таке рішення було затверджене членами виконкому, воно розповсюджується на всі спиртні напої, в тому числі слабоалкогольні та пиво. Термін дії документу закінчується 24 лютого, в понеділок мешканці міста вже матимуть можливість купувати алкоголь у штатному режимі. Представники влади пояснили таке рішення необхідністю забезпечити громадський порядок. Варто зазначити, що часовий ліміт почав діяти ще вчора.

Згідно з законопроектом, постанова розповсюджується на всі без виключення торгові заклади, починаючи від звичайних магазинів і закінчуючи гіпермаркетами. Окрім того, після 18:00 продавати алкогольні напої не мають права працівники барів, ресторанів та інших установ для харчування. Таку інформацію надала журналістам керівник департаменту економічної політики. Як зазначають працівники закладів громадського харчування, оборудование для розлива пива розпочне виконувати свої функції вже в понеділок. Не так давно декілька барів міста закупили нове устаткування, техніка була придбаван на сайті компанії Octobiz.

У зв’язку з подіями останніх днів, до недавнього часу не працювали деякі супермаркети, котрі раніше вели свою діяльність у цілодобовому режимі. Ще кілька годин назад закритими були два відділення «Сільпо», котрі знаходяться на вулицях Городоцька та Наукова, а також METRO, який розташовується на тій самій Городоцькій. Як бачимо, мова йде про ті підприємства, що мають центральне місце розташування. Що ж стосується «Сільпо», то на його вітрині було написано оголошення. Згідно з його змістом, супермаркет закінчив свою роботу 21 лютого о 23-й годині. Щоправда, наразі він вже працює в штатному режимі, крамниця була відчинена сьогодні о 8-й годині.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*