11.01.2014

У святковий період молоді люди неохоче одружуються

Остання новорічна ніч не стала плідною на весілля. Таке явище тісно пов’язане з останніми політичними подіями в Україні. Тоді як у Європі люди роблять усе можливе для того, аби поєднати два свята, в нашій країни охочих небагато. Такі дані стали відомі завдяки працівникам львівських РАЦСів. За їх словами, ажіотажі у різдвяний період не спостерігається.

Цього разу у Личаківському районі 31 грудня офіційно ухвалити свої відносини проявила бажання лише одна пара. Заздалегідь молодики зазначили, що вони бажають одружитись після обіду. Але через деякий час вони вирішили перенести весілля. Напевне, окрім політичних подій головною причино є піст. Сьогодні у Львівській області незвичайно мало молоді, адже люди багато часу проводять на Майдані у Києві. Тому і не дивно, що їм бракує часу для одруження.

Однак працівники РАЦСу запевняють, що найближчим часом ситуація стабілізується. Вже сьогодні чимало пар подають заяву про узаконення відносин. На даний момент вимальовується цікава тенденція, у Личаківському районі багато молоді планує одружитись 14 лютого, на яке припадає День Святого Валентина.

Що стосується фінансового фактору, то він не є проблемним для мешканців Західної України. Адже орендувати автівку, зробити весільний манікюр та зачіску можна за низькою ціною. Для цього лише потрібно скористуватись послугами салону краси, офіційний сайт якого розташований за адресою Girko.net. Спеціалісти цієї організації зможуть зробити справжню фею із будь-якої дівчини. Якщо у вас не має власних уподобань стосовно зовнішнього вигляду, то варто довірити себе професіоналам. Лише вони здатні зробити так, щоб вашу красу запам’ятали усі гості та наречений. Забронювати послуги майстра можна просто по телефону, контактні номери ви дізнаєтесь на сайті Girko.net.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*