08.09.2014

У Шевченківському районі повним ходом здійснюється заміна теплових мереж

У ці дні теплопостачальники застосовують ряд заходів у рамках підготовки до опалювального сезону. До прикладу, працівники підприємства «Львівтеплоенерго» замінюють магістральну теплову мережу, котра пролягає вулицею Миколайчука. Завдяки таким діям під час опалювального сезону доступ до тепла отримають усі мешканці Шевченківського району. Як зазначає Андрій Садовий, ця міра є вимушеною, оскільки фахівці мали чимало проблем із вказаною ділянкою. Протягом минулого року Шевченківський район зазнав чималих збитків, тому, на думку мера, краще витратити 2,5 мільйонів гривень, ніж потім значно більшу суму на реконструкцію.

За словами представників «Львівтеплоенерго», основна причина чисельних поривів полягає у зношенні комунікацій. Як свідчить статистика, лише за останні три роки було зафіксовано 11 надзвичайних інцидентів, і це лише у Шевченківському районі. Незручності додавав той факт, що рані тепломережа проходила під трамвайною колією. Ця особливість була врахована під час планування проекту, тому сьогодні працівники комунального підприємства виносять комунікації за межі території, де пересувається громадський транспорт. Загалом ця мережа охоплює 348 житлових будинків, вона бере свій початок біля ТЦ «Північна» і простягається до кінця району.

Проектом передбачена заміна 424 метри труб двох діаметрів. Згідно з очікуванням, наступного тижня будуть завершені зварювальні роботи. Загалом на благоустрій фахівці витратять близько трьох тижнів. Перед керівництвом «Львівтеплоенерго» стоїть завдання налагодити теплову мережу до 1 жовтня. Заповнення труб теплоносієм розпочнеться вже 15 вересня. Згідно з планом благоустрою міста, у поточному році в обласному центрі буде замінено 18 км теплових мереж. Станом на сьогоднішній день план виконано на 70%.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*