23.12.2013

У наступному навчальному році у Львові з’явиться новий дитсадок

В наступному навчальному році в Шевченківському районі Львова частково буде вирішена проблема місць у дитячих садках. Справа у тому, що у вересні у цій частині міста розпочне свою діяльність новий дошкільний заклад, розрахований на 55 маленьких громадян. Складатиметься заклад із двох корпусів, один із них відремонтують, а інший збудують. Дошкільний навчальний заклад отримає №14, він розрахований на дві групи, а загальна площа території складе 601 квадратний метр. Таку інформацію громаді надав Андрій Садовий.

Підбиваючи підсумки під час брифінгу, мер Львова повідомив, що наразі в районі вулиці Новознесеньської проживає 150 чоловік, які жадають виховуватись у дитсадку. За словами посадовця, до сьогоднішнього дня підрядна організація реалізувала проект більше, ніж на половину. Угода з інвесторами була укладена ще у 2006 році. З того моменту із бюджету витратили 3,5 мільйона гривень, така ж суму необхідно надати для завершення будівництва. Решта робіт буде виконана за державні кошти. Наразі мерія працює над вирішенням питання стосовно розширення території. Як зазначив Андрій Садовий, поруч з дитсадком є комунальне підприємство, стіну його споруди можна посунути на кілька метрів.

Дитсадок розпочне свою діяльність у вересні лише в тому разі, якщо міська адміністрація встигне провести усі тендерні процедури до кінця зими. Варто зазначити, що ДНЗ – це лише перший крок на шляху до реалізації програми. Головним завданням на найближчі два роки є реконструкція усіх будівель, котрі були зведені спеціально для облаштування дитячих садків. Але для цього міського бюджету не вистачить, необхідно залучати інвесторів та прохати допомоги у держави. На думку мера, будувати дошкільні заклади недоцільно. До речі, сьогодні кошторисна документація готова по всім дитсадкам.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*