21.03.2014

У міській раді посварилися через забудови у парку культури

У Львівській міській раді депутатами було перенесено розгляд проекту ухвали, що має назву «Про погодження меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Львівського центрального парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького».

Стало відомо, що голова міста Андрій Садовий негативно сприйняв це рішення. За його словами, цю ухвалу треба проголосувати якомога швидше, оскільки, не провівши цю процедуру, визначити на території парку межі ділянок буде неможливо.

У цій ситуації Анатолій Крачковський та Петро Адамик – депутати, що представляють фракцію «УДАР» — внесли пропозицію на деякий термін перенести засідання, присвячене розгладь ухвали. Причиною такого рішення є те, що у парку досі не вирішена ситуація із ТзОВ «Паркготель». Представник партії «Соборна Україна» Володимир Гірняк повідомив, що на той момент, коли межі парку будуть встановлені, жодних забудов на території пам’ятки не має бути. За його словами, у міської влади виникли дуже серйозні проблеми із парком імені Богдана Хмельницького та парком «Скопівсткий».

Представники влади вже понад три роки ведуть боротьбу через суди проти забудування територій парків незаконним шляхом. У парку культури таким чином збудували «Парк готель» та будову Балясів. Прийшов час нарешті внести заборону будувати на цих територіях офісні чи будь-які інші незаконні приміщення. Пан Баляш по-своєму є правим, оскільки перед початком забудови 46 депутатів віддали свої голоси на підтримку відведення йому земельної ділянки на цій території. Вета міського голови не було, тож чому він змушений страждати? Потрібно продумати це питання і компенсувати або замінити бізнесменам їхні ділянки. Реалізація проекту має підвищити туристичну привабливість до міста.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*