02.01.2015

У м. Львів відсвяткували 106-ту річницю від народження славного провідника нації та голови УПА Степана Бандери

Сьогодні відбулось святкування 106-ї річниці з дня народження лідера славної ОУН Степана Бандери. Воно проходило під його пам’ятником. На заході були присутні молоді студенти, мешканці обласного центру та області а також представники різноманітних політичних партій та об’єднань.

Почесний караул біля пам’ятника несли вихованці ліцею воєнно-фізичної підготовки, названого на честь героїв Крут. Одразу ж після покладання квітів до пам’ятника священнослужителі провели панахиду.

Крім того відбулось Народне Віче, яке очолили керівники Львівської ОДА та голова міста. Усі, хто мали слово для виступу, відзначали особливу важливість Бандери в історії створення вільної України як вільної держави та відзначали його як достойний приклад людини, на долю та життя якої випало багато переживань та страждань – все те, що випало на долю нинішніх українців.

Пан Садовий висловив свою особисту думку стосовно подій в Україні. За його словами ми повинні продовжити роботу, яку почали наші патріоти, багато з яких вже полягло. Ми вже давно гарно навчились говорити про Український патріотизм, навчились робити заклики любити Україну. Основним завданням зараз є боротьба із корупцією, яка взяла у полон Україну. Саме зараз потрібно знайти мудрих людей та делегувати їх до влади. Ще голова міста Лева зауважив, що прийдешній рік буде тяжким для всіх нас, він опустить на наші плечі безліч випробувань, які ми повинні перебороти.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*