17.10.2013

У Львові з’явиться новий роддом

В Україні з’явиться ще одна сучасна клініка для майбутніх мам і породіль, побудована за проектом австрійської компанії.

Сьогодні стало відомо, що влада Львова налаштована на співпрацю з австрійською компанією — забудовником DELTA Group, в результаті чого місто отримає новий медичний центр для майбутніх мам.

Компанія DELTA Group існує вже 25 років, кілька років успішно діє і на території України. Нова лікарня матиме стаціонарне відділення і пологове відділення. Гроші на будівництво виділить приватний інвестор — Медичний центр Святої Параскеви. Також стало відомо, що на будівництво, імовірно, буде витрачено 13 мільйонів доларів.

У пологовому відділенні буде 60 ліжок, три операційних, оснащених найсучаснішим обладнанням. У новому пологовому будинку також буде сучасна реанімація для новонароджених.

На сьогоднішній прес — конференції була присутня Тетяна Міхнова — генеральний директор Медичного центру Святої Параскеви. Вона заявила, що після кількох років успішної роботи медичний центр повинен переходити на новий рівень. Адже фахівці Медичного центру Святої Параскеви успішно обслужили 46 тисяч пацієнтів за три роки. Багато громадян бачать необхідність будівництва нового, сучасного пологового відділення.

Такий сучасний пологовий будинок буде побудований з нуля, його оснастять найсучаснішою технікою та медичним обладнанням. Крім того, планується розширення спектру медичних послуг. Адже сьогодні багато громадян змушені виїжджати за кордон, щоб отримати певний вид медичної допомоги.

Кореспондент поцікавився у Тетяни Міхнової, як вирішуватиметься кадрове питання з персоналом нового пологового будинку. Чи будуть залучатися до роботи фахівці з багаторічним досвідом роботи чи все ж дадуть дорогу молодим медикам.

Тетяна Міхнова заявила, що в Україні є потужні навчальні заклади, де на високому професійному рівні готують майбутніх фахівців. Тому поки проходитиме будівництво нового пологового будинку, організується курс стажування для молодих фахівців, що стане чудовою можливістю для молодих лікарів проявити себе.

Також на сьогоднішній прес-конференції виступив представник компанії забудовника, який розповів, що нова будівля буде нараховувати п’ять поверхів, виконано з екологічно чистих матеріалів. Відносно технологічних нововведень, забудовник планує висадити на даху будівлі траву, щоб поліпшити стік дощових вод.

Мер міста Львова Андрій Садовий зазначив, що вже призначив засідання міської ради на 24 жовтня, на якому розглянуть питання будівництва нової лікарні.

2 комментария

  1. Сергей Гладюк

    Говорили бы сразу, кто и сколько украдет денег, выделенных на строительство.

  2. Тамара Горний

    Ну если это не очередное очковтирательство, то похвально.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*