17.07.2014

У Львові запобігатимуть зараженню гепатитом С

Стало відомо, що у Львові пройде акція, організована для профілактики гепатиту С. Серія заходів в рамках даного проекту розпочнеться 21 липня і завершиться 1 серпня. Передумовою для реалізації програми став Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами, котрий традиційно відзначається 28 липня. У рамках акції мешканці та гості Львова дізнаються чимало корисної та цікавої інформації. Вона розповсюджуватиметься у соціальних мережах, на білбордах, а також за допомогою листівок. Передбачається, що протягом десяти днів фахівці, студенти та представники громади братимуть участь у семінарах.

Під час першого заходу розглядатиметься питання Проблематики вірусного гепатиту С у діяльності сімейного лікаря. Участь у даному семінарі візьмуть лікарі загальної практики-сімейної медицини. За допомогою цього заняття організатори хочуть підвищити кваліфікацію фахівців та надати їм нову інформацію щодо методів боротьби з інфекційними захворюваннями.

Ключовим днем дії акції вважається 28 липня. Справа у тому, що в понеділок пройде лекція за участю пацієнтів, котрі мають діагноз гепатит С. Під час заходу хворі люди дізнаються важливу інформацію, тому організатори не радять пропускати цей семінар. Паралельно з цим у Львові проходитиме низка лекція для молоді. Викладачами будуть лікарі-гастроентерологи та лікарі-інфекціоністи. Вони розкажуть про те, що потрібно робити задля запобіганню зараження вірусними гепатитами.

Участь у реалізації проекту візьмуть представники міського управління охорони здоров’я та низки організацій. Варто заздалегідь подякувати меценатам, котрі погодились надати кошти для фінансування акції.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*