22.10.2013

У Львові замінували школу

«Школа вибухне» — такі слова о 9 годині ранку 18 жовтня пролунали у слухавці чергової частини. Невідомий чоловік повідомив про замінування 55 школи у Львові, що на перехресті вулиць Бандери і Шухевича. На місце одразу ж виїхали оперативники та рятувальники.

Коли минуло 20 хвилин першого уроку, директору школи наказали евакуювати усіх із будівлі, адже до міліції задзвонив невідомий чоловік та сказав що 55 школа вибухне. На місце одразу ж прибули МНС-ники, міліція і швидка. Почали евакуйовувати людей. Всього було евакуйовано 212 дітей і 16 працівників школи. Через 15 хвилин усі були на вулиці. На місці працювала ще й газова служба. Вони тимчасово відключили газ.

Класи залишилися пустими, а портфелі та підручники розкиданими. Вчителі та учні залишили усі свої речі та вийшли на вулицю. Доки рятувальники шукали вибухівку, вони мокли під дощем.

Після перевірки цілої будівлі міліція та рятувальники не знайшли нічого підозрілого. Тож дітей повели назад на уроки. Діти звичайно раділи, деякі хлопці казали, що непроти, щоб школу насправді замінували. А деякі батьки почали із поспіхом забирати своїх дітей із школи.

Вчителі намагались не сіяти паніку, але жаліються на те, що був зірваний навчальний день. Потім все відновилося і навчання продовжили з третього уроку. Поки учні були на уроках, лжемінувальника знайшли. 55-ти річний львів’янин, вже раніше засуджений, щиро зізнався у скоєному. Пояснив свій вчинок тим, що хотів поспілкуватись з донькою, а вчителі та директор школи йому цього не дозволили. Вирішив влаштувати дитині свято, тож нічого кращого, як повідомити про замінування вигадати не зміг.

Міліції знадобилось лише 3 години аби знайти винуватця пригоди.

За ч.1 ст. 259 Кримінального Кодексу України мінувальнику можуть присудити від двох до шести років.

1 ком.

  1. Ілья Голуб

    Цей батько лише осрамив свою дитину, та ще й знову сяде. Нехай краще десь сидить.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*