09.07.2013

У Львові визначилися з аварійними навчальними закладами, які потребують негайного ремонту

У цьому році у 60-ти навчальних закладах міста Львова вже розпочалися ремонтні роботи. Загальна сума кошторису складає двадцять два мільйони гривень.

В управлінні освіти Львова вибором саме цих об’єктів керувались зважаючи на їх аварійний стан, потреби в оновленні дошкільних груп, адже інколи доводиться ремонтувати і садочки, а також ті об’єкти, в яких ще 3-4 роки тому розпочиналися ремонтні роботи, проте так і не були завершеними. На сьогоднішній день відремонтовано 10-12% шкіл та дитячих садочків.

Про це на брифінгу 8 липня розповіла Галина Слічна, начальник управління освіти ЛМР, — зауважує кореспондент «Погляду».

«В цілому на ремонт навчальних закладів у бюджеті виділено 22 мільйони гривень. Наразі йдеться про 60 таких об’єктів. Зокрема, у 27 закладах, проводиться ремонт санвузлів. Надіємось, всі ремонтні роботи закінчаться ще до початку навчального року, проте все залежать виключно від фінансування», — додала Галина Слічна.

З її слів стало зрозуміло, що найбільш аварійними є будови з підвальними приміщеннями: котельнями, адже вони становлять реальну загрозу для життя дітей. «Підвальні котельні знаходяться на різних стадіях: є такі, які ще й досі функціонують. В цьому році ми взялися за котельню школи №62, з нашої ініціативи вже оголошено тендер. Сьогодні готується відповідна документація для ремонту котельні гімназії «Престиж», — зауважила начальник управління освіти.

Батьки дітей охоче допомагають матеріально, особливо, коли йде мова про безпеку їх нащадків. Проте, і тут виникають деякі труднощі. «Перед нами постала проблема, коли держказначейство почало блокувати батьківські благодійні внески, є грошові рахунки за весняні місяці, але всі ці гроші знаходяться у казні. Спочатку нам потрібно узаконити кошти, які збирають у школах. Як варіант можна створити благодійні фонди, коли рахунок відкривають в іншому банку, але й тут багато недоліків», — додала Галина Слічна.

Також вона розповіла, що у Львові налічується 15 басейнів, 70% з яких уже відремонтовано, ще 7 потребують ремонту.

2 комментария

  1. Дмитрий Еременко

    Из собственного опыта хочется сказать, что не очень то руководство школы церемонится с родителями и хватит уже рассказывать о добровольных взносах.

  2. Григорій Січовик

    Львів — місто старовинне, тому не дивно, що так багато старих будинків. І бюджет виділений не маленький.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*