26.02.2014

У Львові відбувся напад на представника автомобільної сотні

Під час нічного авто патрулювання у Львові в ніч на 26 лютого відбувся жорстока сутичка між представником патрулюючої автосотні та простим мешканцем міста. Почалася історія з того, що перехожа жінка потрапила у дорожньо-транспортну пригоду. Чоловік, який примчав на допомогу постраждалій, вибив зуб активісту, з усієї сили вдаривши його кулаком в обличчя. Зі слів представника Львівського міського управління міліції, пригода трапилася на Левандівці цієї ночі.

Іван Спринський – координатор автомобільної сотні – розповідає, що під час цієї сутички чоловік не лише наніс травму активісту, але й плюнув в обличчя представникові ДАІ, який прибув на місце конфлікту після отриманого повідомлення. Також Іван Спринський коментує, що що аварія сталася з вини жінки, яка керувала автомобілем у нетверезому стані.

Дзвінок знайомому чоловікові жінка зробила під час складання на неї протоколу працівниками ДАЇ. Приїхавши на місце ДТП, розлючений чоловік наніс травму представникові автомобільної сотні, який на відеокамеру знімав процес складання протоколу, — про це повідомила прес-служба Львівської міліції. Координатор автомобільної сотні також наголосив на тому, що погрози від чоловіка лунали також у присутності слідчого. Невідомий принижував явище Євромайдану та Самооборону.

Всі необхідні заяви до міліції все подані. Залишилося лише чекати рішення, яке приймуть правоохоронні органи. Іван Спринський вважає, що невідомому не уникнути публічного вибачення перед усім людом на сцені львівського Євромайдану. Щодо протиправних дій чоловіка, який прибув на місце ДТП, яке у нетверезому стані скоїла його знайома, то зараз представники міліції з’ясовують усі обставини події та збирають свідчення.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*