19.11.2013

У Львові відбулося народне віче за євроінтеграцію

Чим менше часу залишається до саміту у Вільнюсі, тим більше нагнітаються пристрасті. Прогресивна молодь, громадські організації, політики та українська інтелігенція не можуть стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні. У Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченку під прапорами України та Євросоюзу на народне віче зібрались активісти, серед яких студенти, націоналістичні політики та всі, хто не байдужий до майбутніх перспектив нашої країни. Люди вирішили за необхідне висловити думку і своє занепокоєння ситуацією із підписанням погодження про асоціацію.

В центрі міста майоріли гасла «В єднанні – сила», «Наш вибір – об’єднана Європа», «В Європі – наш дім», а зі сцени до присутніх звертались як молоді студенти так і досвідчені професори, поети та письменники. Голова Всеукраїнської спілки політрепресованих, письменник Петро Франко наголосив, що влада не має права доводити народ до прірви, а українці вже є європейською країною і не повинні нікому нічого доводити.

Урочисто грав гімн України, а в цей час львів’яни та гості міста розгортали величезний прапор Європейського Союзу. Екс-міністр освіти та науки Іван Вакарчук зачитав єдине від усіх присутніх звернення про волевиявлення української нації. Листа планують надіслати Президентові України і хочуть нагадати йому про обов’язок Гаранта відстоювати нашу державність. Необхідно остаточно звільнитись від рабства і вдихнути на повні груди чистого повітря.

Євроінтеграція є унікальним шансом для майбутнього України, влада зобов’язана подбати про наступні покоління, які повинні жити європейськими мірками і цінностями. Студентська молодь міста Лева готова до активного відстоювання євроінтеграційних ідей, вона з розумінням ставиться до відродження української мови, культури та історії. А все це може відбутися лише у вільній європейській країні.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*