16.05.2013

У Львові відбулося масштабне звільнення водіїв АТП № 1

За останні два тижні зі львівського АТП № 1 було звільнено 11 водіїв. У всіх працівників різний стаж , але це не завадило не тільки молодим, але вже і досвідченим робітникам вчиняти порушення. Минулі десять днів за роботою водіїв стоежила муніципальна дружина. Як стало відомо, за такий короткий термін її працівники встигли виписати 45 протоколів порушникам. Контролери розповідають, що досить часто порушують правила проїзду і самі пасажири, які просто не беруть квитки, тому, дуже вірогідно, що штрафувати почнуть і їх. В результаті роботи муніципальної дружини останні два тижні з АТП № 1 звільнили одинадцять водіїв.

Про це поінформували «Головні новини Львова».

Правопорушень виявилось дуже багато, але головна причина звільнень – невидача квитків за проїзд. Але постраждало не тільки АТП № 1, водії із різних підприємств отримали 45 доган. Навіть за те, що вони передавали білети під час руху транспорту, а не як потрібно, на зупинці.

Михайло Сидорович, директор АТП-1 зазначив, що водій зобов’язаний видавати квитки лише на зупинках. Тож після догани, наступне покарання — звільнення. Захищають себе і водії, які запевнили, що видають квитки в правильних місцях, а коли немає змоги це зробити, то проають людей брати білети самостійно.

Перевірку наявності білетів у пасажирів здійснює муніципальна дружина. На разі протоколи складалися лише на водіїв, проте незабаром під перевірку потраплять і пасажири.

Наступний крок – перевірка пасажирів, чи беруть вони квитки, чи ні. В разі відсутності проїзного білета громадяни будуть оштрафовані. Сума штрафу безквиткового проїзду у маршрутці складає 40 гривень.

Слід нагадати, що на лініях міських львівських автобусів працюють контролери комунального підприємства «Муніципальна дружина».

Нагадаємо, що поки виконком не узгодить графік роботи муніципальної дружини, працівники КП тільки перевірятимуть, і не штрафуватимуть за безквитковий проїзд

1 ком.

  1. Григорій Котов

    Вважаю, що це лише привід, квитки за проїзд не видаються у багатьох містах України, але ніде через це не звільняють

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*