04.03.2014

У Львові триває масшатбний ямковий ремонт

Війна війною, а ремонт доріг за розкладом. Саме під таким девізом сьогодні працюють представники підрядних організацій, котрі отримали доручення реконструювати асфальтове покриття. На дану хвилину на вулицях Львова не вщухають звуки дорожньої техніки, за допомогою якої фахівці ліквідовують ями, а точніше засипають їх новим матеріалом. Саме таким чином триває реалізація проекту з налагодження пересування дорогами обласного центру. Таку інформацію надала прес-служба міської ради.

Протягом вчорашнього дня у Львові було засипано більше десяти ям. До прикладу, чимало часу комунальники провели у Сихівському районі, де налагодили стан справ на вулицях Стуса, Ярославенка та Сонячній. Найближчим часом вони обіцяють змінити місце дислокації, тобто базуватимуться на вулицях Пирогівки та Вулецької. За словами Ореста Тичишина, котрий керує справами Франківської районної адміністрації, на очолюваній ним території нещодавно були засипані ями на вулицях Постанська, Моршинська, Чупринки, Конотопська та Сахарова.

Звичайно, це лише перші кроки, адже планами передбачено ліквідувати кілька десятків вибоїн у різних куточках Львова. Така можливість з’явиться одразу ж після того, як показники термометра підуть вгору. Як тільки температура зросте до позначки 10 градусів зі знаком плюс, комунальники приїдуть на вулицю Сахарова, а саме до будинків 56-58. Справа у тому, що в цій частині міста спостерігається аварійний стан дороги. Ямковим цей ремонт назвати не можна, він буде капітальним. Для вирішення ситуації фахівці зроблять повний зріз асфальту, після чого зроблять нове покриття.

Ми надали перелік лише кількох вулиць, де сьогодні триває ямковий ремонт доріг. Насправді їх кількість значно більша, тому є велика вірогідність того, що львівські дороги отримають нове обличчя напередодні теплої весни.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*