26.03.2014

У Львові створена нова авіакомпанія

«Atlasjet Україна» — це нова авіакомпанія, що була створена у Львові. Планується, що виконання внутрішніх та міжнародних рейсів з Львова, Одеси, Донецька та Києва розпочнеться вже у травні 2014 року. Генеральний директор та співвласник компанії Сергій Підгородецький називає «Atlasjet Україна» найближчою родичкою турецької авіакомпанії Atlasjet. За словами генерального директора, найпершими польоти розпочнуть два літаки моделі А320, що були взяті у лізинг.

Але вже найближчим часом очікується поповнення ангару ще двома такими ж самими літаючими пристроями. Сергій Підгородецький повідомив, що вже через декілька тижнів має відбутися презентація маршрутів та розкладу руху літаків. Приблизно у той же час має відкритися послуга бронювання квитків. Як повідомив генеральний директор, для виконання рейсів внутрішнього та зовнішнього сполучення, авіакомпанією будуть використовуватися термінали «В» базового аеропорту «Бориспіль». Компанія «Atlasjet Україна» буде працювати у якості класичного мережевого перевізника. У вартість квитків будуть включені й такі послуги, як перевезення багажу та харчування пасажирів.

Рейси мають стикуватися. Пасажири можуть обрати для перельотів один з двох класів: економічний та бізнес клас. Про це розповів топ-менеджер авіакомпанії. Рейси зовнішнього сполучення будуть направлені у міста Азії, Росії та Європи. Хочемо нагадати, що статутний фонд компанії «Atlasjet Україна» становить майже 8 млн гривень, 4 млн гривень з яких були надані турецькою лоу-кост авіакомпанією Atlasjet.

Варто зазначити, що заснування нової авіакомпанії дасть можливість здійснювати международные грузоперевозки у більших об’ємах. До сьогоднішнього часу транспортування товарів велось переважно наземним транспортом. Але найближчим часом продукцію активно почнуть поставляти і літаки.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*