03.11.2012

У Львові пройшов ярмарок для безробітних

У Львівському палаці мистецтв пройшов професійний ярмарок, організатором якого став Національний Університет «Львівська політехніка» та обласний центр зайнятості.
Відвідувачами такого соціального заходу стали люди різного віку, від старшокласників, студентів до пенсіонерів –всі ті, хто шукає на даний час роботу.
Більш вдалі шукачі, могли натрапити на пропозиції по наданню роботи від міжнародних організацій, які мають потребу у досвідчений та професійних працівниках.
Різними фірмами та підприємствами було надано більше 1000 вакантних робочих місць. Про умови праці можна було дізнатися зразу у представників роботодавця, та заповнити анкети.
Одночасно, на ярмарку, більше ніж 50 освітніх закладів провели день відкритих дверей, де представили для майбутніх абітурієнтів свої пропозиції, щодо подальшого навчання і отримання професії.
Після ярмарку була проведена прес-конференція, на якій обговорювалися зміни до закону України «Про зайнятість», який вступить у дію з 2013 року. На засідання закликали приватних підприємців пропонувати нові робочі вакансії, а всіх тих, хто не має роботи, залучатися до активних дій.
Очікується, що з навчальними закладами, підприємства будуть налагоджувати відносини, щодо працевлаштування випускників, трудові відносини заохочують більш легалізувати, щоб працівник мав більше прав та можливостей та отримував більш гідну заробітну плату. Тому, вже з нового року, буде видно, як запрацює оновлений закон і наскільки дані обіцянки будуть виконані державою. Почекати залишилось не так довго!

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*