27.06.2013

У Львові пройде Тиждень фехтування

Цими днями, а точніше з 25 до 29 червня, у місті відбудеться Тиждень фехтування. Свято проходитиме за сприянням Федерації фехтування міста Львова та об’єднання «Самопоміч». Організатори заходу запевняють, шпагу вони знайдуть для кожного охочого.

Акція проходитиме на території Академії фехтування (по вул. Черемшини, 17), школи фехтування «Сокіл» (по вул. Руська, 20) та ДЮСШ №2 (по вул. Сєчєнова, 7).

«Учасникам потрібно мати з собою лише спортивну форму», – повідомляють організатори, все інше вони беруть на себе.

«Ми можемо надати всю відповідну екіпіровку для того, щоб наші гості могли випробувати себе в поєдинку на доріжці, ми навчимо початковим азам фехтування, що, коли і як необхідно робити аби нанести виграшний укол», — розповів Василь Бусол, президент Федерації фехтування.

Організатори заходу запевняють, метою їхньої праці є не просте привернення уваги молоді до здорового способу життя, а розповідь про унікальні напрямки у спорті, займатись якими можна не вкладаючи жодної власної копійки.

Об’єднання «Самопоміч» планує «відкрити» для львів’ян не лише мистецтво фехтування. В рамках кампанії «Життя зі спортом яскравіше» об’єднання «Самопоміч» започатковує новий проект під назвою Тижні спорту. Суть його полягає у тому, що впродовж семи днів організатори будуть популяризувати якийсь окремий вид спорту, щоб усі зацікавлені змогли спробувати себе в ньому, познайомитись із чемпіонами і тренерами, і, можливо, в майбутньому обрати для себе саме цей вид спорту», – додав Олексій Кучеренко, керівник відділу здорового способу життя при об’єднанні «Самопоміч».

Проект Тижні спорту триватиме аж до самого кінця вересня і завершиться Ярмарком спорту, який проходитиме три дні поспіль. Більше інформації про «Ярмарок спорту» можна переглянути на офіційному сайті об’єднання «Самопоміч».

2 комментария

  1. Олена Розенко

    По-доброму заздрю львів’янам. З дитинства мріяла навчитись фехтувати, але в моєму місті, на жаль, немає такої можливості.

  2. Андрей Довгаль

    Фехтование, как вид спорта, действительно, необходимо популяризировать. Очень красивое и эффектное зрелище!

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*