09.01.2014

У Львові почала діяти талонна система запису до лікаря

У поліклініках Львова почала діяти талонна система запису до лікаря. Причиною такого нововведення стали численні скарги жителів міста на величезні черги у поліклінічних відділеннях. Люди надавали різноманітні пропозиції щодо наведення порядку. Адже це було болючим питанням для більшості мешканців обласного центру. Особливо страждали від цього працюючі люди, які мусили годинами стояти в черзі без гарантії потрапити до потрібного лікаря.
Спеціалісти управління охорони здоров’я міської ради ретельно вивчили запропоновані варіанти виходу із ситуації. В результаті обговорення прийшли до висновку, що на даному етапі найефективнішим буде повернення до системи видачі талонів. Така методика попереднього запису до лікаря була довгий час досить дієвою в радянські часи. Тепер вона повертається удосконаленою і на якісно новому рівні.
Аналогичная методика применяется и в элитных здравоохранительных учреждениях, в том числе и в стоматологической клинике медлайф. Если прочесть отзывы пациентов, то можно прийти к выводу, что данное заведение в своем профиле является одним из наиболее достойных. В штат входят высококвалифицированные специалисты, которые способны устранить все проблемы ротовой полости.
За той час, відколи люди користуються попереднім записом до лікарів, керівники поліклінік отримують лише схвальні відгуки. Ця система заощаджує час і хворого і лікаря. Навіть не обов’язково для запису відвідувати медичний заклад. Це можна зробити по телефону, а за талончиком з’явитись у зручний для пацієнта час. Крім того, не варто перейматись тим, що для повторного відвідування знову потрібно записуватись. Все продумано так, що лікарі теж мають певну кількість талонів, щоб запросити хворого знову на прийом. Перший час, поки люди призвичаювалися, було багато питань.
Та медичні заклади в ході роботи удосконалювали цю нову для багатьох систему. Медики робили все залежне від них, щоб відвідувачам було комфортно. Оперативно було вирішено питання про роботу кабінету невідкладної допомоги. Там, де потрібна екстрена допомога, хворий її отримає терміново. Ця система почала діяти в усіх установах охорони здоров’я Львова. Медики міста запрошують усіх жителів пристосовуватись до нововведення, яке піде їм тільки на користь.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*