15.05.2013

У львові обрали «Львів’янина року»

На початку травня львів’яни почали святкуювання 757-чя рідного міста. З цієї нагоди 11 травня відбулись урочисті збори керівництва міста та області, завітали почесні громадян Львова, представники державних органів влади, депутати Львівської міської ради, а також представники інтелігенції та духовенства. Збори провели в львівській Ратуші. Як повідомила прес-служба Львівської міськради, за традицією, мер міста Андрій Садовий нагородив почесною відзнакою «Львів’янин року» одного із жителів міста.

За вагомий внесок у розвиток духовного, культурного та громадського життя почесне звання 2013 року дісталося відомому галицькому меценату та колекціонеру Івану Михайловичу Гречку.

«Я щиро вдячний людям, які оцінили мій маленький внесок у розвиток Львова. Я і надалі буду служити рідному місту, і працювати в цьому ж напрямку. Всім величезне дякую. Бажаю довгих літ процвітання Україні, на славу Львову», – додав Іван Гречко.

Слід нагадати, що минулого року почесні відзнаки дістали своїх господарів в особі директора релігійної організації «Покрова» отця Михайла Чабана, зв’язкового головнокомандуючого УПА Романа Шухевича, багаторічного політв’язня радянських тюрем та громадсько-політичного діяча Ольги Ільків.

Окрім цього з нагоди Дня Львова мер міста вручив дипломи та подяки визначним жителям міста.

Зокрема, подяками отримали:

— Володимир Лабенський, начальник Міжобласної багатопрофільної лікарні, за сумлінну, багаторічну працю та гарне виконання обов’язків.

— Олег Гладчук, провідний інженер відділу договорів, охорони довкілля та зовнішньоекономічної діяльності, за особистий внесок у сферу охорони довкілля.

— Олег Цигилик, художній керівник Львівського муніципального хору, за сумлінну багаторічну працю та з нагоди десятиріччя створення колективу.

— Валентина Банас, директор ПП «Каретний двір», за громадську позицію та з нагоди Дня міста.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*