12.07.2013

У Львові нагороду матері-героїні отримала 81 жінка

Майже 100 матерів зі Львова отримали нагрудні знаки та нагородні листи про присвоєння їм почесного звання «Мати-героїня». Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Жінки отримали нагороди за те, що вони народили та виховали п’ятьох і більше дітей.

«Сьогодні нам випала дуже приємна нагода і велика честь. Хотів би побажати Вам, щоб Ви були здоровими, щоб не хворіли Ваші дітки, щоб всі Ви були щасливими. Ми дуже горді, що змогли сьогодні вручити Вам ці почесні звання, бо мати в наш час велику родину – це велика відповідальність і Божа ласка», – додав під час нагородження Андрій Садовий, мер Львова.

Він сказав: «Ми пишаємося, що маємо позитивну динаміку народжуваності у Львові: народжується значно більше дітей, ніж людей, які залишають цей світ. Це добра перспектива для міста і країни в цілому. А родина, яка має п’ятеро і більше дітей, – це особлива родина, бо важко не тільки народити, а й виховати. Тому дуже важливо, щоб держава підтримувала такі родини».

Андрій Садовий пояснив: «Родинам, які виховують чотирьох і більше дітей, ми даємо тисячу гривень, якщо в сім’ї шестеро і більше дітей, вони отримують по 7,5 тисяч додатково. Ми допомагаємо, чим можемо, адже в сьогоднішніх умовах це дійсно великий подвиг».

Згідно зі статистичними даними сьогодення, в Україні проживає майже 400 тисячі багатодітних сімей, а це 4% від загальної кількості сімей. У Львові ж станом на перший квартал 2013 року налічується 3275 багатодітних сімей.

«Розмір грошової допомоги сім’ям, які утримують четверо дітей і більше становить на сьогоднішній день 1000 грн, сім’ї, які мають шестеро і більше дітей отримують 7500 грн. Виплати здійснюються один раз на рік, виключно з бюджету міста. Окрім цього, хочу додати, що у Львові управління соціального захисту також виплачує допомогу сім’ям, у яких одночасно з’явилося троє і більше дітей, розмір їх допомоги складає 500 грн на місяць до досягнення дітьми дворічного віку», – додала Наталія Федорович, начальник управління соцзахисту Львівської міськради.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*