17.05.2013

У Львові на відкритті Дитячого фестивалю Максим Кідрук продемонструє гостросюжетний технотрилер

Дитячий фестиваль у Львові стартує 17 травня і триватиме включно до 19 числа. В перший же день свята талантів письменник Максим Кідрук продемонструє свій технотрилер під назвою «Бот». Це візуалізація цікавих фактів про світ на тлі захоплюючого сюжету. Саме про це доклав Форум видавців Львова.

«Основа роману — це три основні стовпи сьогодення. В першу чергу, нанотехнології, далі програмування і нарешті людський мозок. Дуже давно я був програмістом, тому знаю про технічні деталі, які описую, з власного життєвого досвіду. В тих речах, в яких я не дуже знаюся, я співпрацював з 3-ма професіоналами: лікарем-фізіологом, кандидатом хімічних наук і лікарем-психіатром. Саме вони пояснювали аспекти, які я потім зміг адекватно описати в романі», – розповів автор.

Максим Кідрук також додав, що технотрилер – це особливий жанр, де письменник розглядає і описує взаємодію людини із вже існуючими технологіями, і в першу чергу – проблеми, через які виникають техногенні катастрофи. Відтак, як зазначив сам автор, роман «Бот» є відвертим технотрилером.

Сюжетна лінія полягає в тому, що до 27-річного киянина Тимура, котрий заробляє на життя програмуванням ігрових ботів, потрапляє цікаве замовлення. До нього навідується колишній клієнт, який раніше замовляв у Тимура нескомпільований «сирий» код для буцімто керування групою ігрових ботів. Він кличе головного героя у відрядження та пропонує дуже хорошу зарплатню – в рази більшу, ніж у топ-менеджерів компанії Microsoft. Щоправда, є маленький нюанс – їхати необхідно у пустелю Атакаму, що має погану славу через її аномальний клімат. Пустеля Атакама – найсухіша на планеті Земля. Наш герой не дурень – він відразу розуміє, що йому доведеться працювати над чим завгодно, але не над ігровими ботами. Тільки потреба в грошах і цікавість беруть верх над Тимуром. Як наслідок, молодий чоловік потрапляє у неприємну історію із божевільними вченими, які проводять експерименти із програмуванням та людським мозком.

Слід додати, що на Дитячий фестиваль приїдуть письменники з різних країн. Організатори очікують приїзд 30 письменників.

1 ком.

  1. Лідія Саєнко

    Кідрук цікавий тим, що багато чого побачив в світі, і нам розповість, може і ми туди поїдемо.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*