17.02.2014

У Львові київський гурт постраждав від «правих» активістів

В суботу, 15 лютого, у Львівському Палаці спорту «Україна» мав відбутися концерт відомої рок-групи «Тінь Сонця». В приміщенні зібралося більше 400 глядачів, проте несподівано виступ було зірвано представниками «Правого сектору». За словами очевидців, близько двадцяти підлітків у масках увірвалися до сцени і почали бити київських музикантів. Щойно гурт взявся за виконання чергової композиції, як на сцені з’явився активіст, а згодом їх кількість суттєво збільшилась. Цей напад було зафіксовано глядачами і вже через деякий час його розмістили в соціальних мережах.

Співробітникам міліції вдалося затримати п’ятьох правопорушників, четверо з яких, як з’ясувалося згодом, — неповнолітні. При собі підлітки мали два пневматичних пістолета, ножі, піротехнічну гранату та посвідчення активістів суспільного об’єднання «Правий сектор». Хлопців відправили до Франківського райвідділу міліції для з’ясування обставин нападу. Усі злочинці виявилися жителями Львова. Про це повідомляє голова міліції міста Сергій Зюбаненко.

За результатами допиту затриманих було з’ясовано, що причиною атаки стала відмова виконавців надати слово активісту «Правого сектору», який планував почати політичну агітацію.

Лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк зазначає, що конфліктів з представниками націоналістичних рухів раніше не було. Тому дивно, що правопорушники здійснили напад саме на його групу, адже музиканти відносять себе до «правих». За статтею 296 (Хуліганство) Кримінального Кодексу України було порушено справу. У зв’язку з цим активістам загрожує покарання на строк віз 3 до 7 років.

На своїй сторінці в одній із соціальних мереж організація «Правий сектор» зізналася, що напад було скоєно її представниками і пообіцяла відповідним чином покарати злочинців, виключивши їх із об’єднання.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*