20.06.2013

У Львові для людей з вадами слуху відкрили кабінет медичної допомоги

В першому львівському поліклінічному віділенні, що знаходиться по вул.Лемківській, 28 вже більше місяця працює кабінет звернень за медичною допомогою для осіб з вадами слуху. Він відкрився 10 квітня. У кабінеті весь час працюють перекладач жестової мови та лікар-терапевт.

Як розповів під час засідання міський голова Львова, у місті є близько тисячі людей із порушеннями слуху. «В останні роки, коли такі люди приходили до поліклініки, вони не могли отримати ті послуги, яких потребували, через банальне непорозуміння. Сьогодні ж ситуація кардинально змінилася. Тепер пацієнтам не потрібно писати, що у них болить», — зазначив мер Львова. Також він зазначив, що кожного дня до кабінету приходить по 6-8 осіб. Прийти на прийом до лікаря можуть абсолютно усі мешканці міста, не залежно від того, в якому районі вони мешкають. Після консультації терапевта, пацієнти з вадами слуху можуть відвідати інших спеціалістів у супроводі сурдоперекладача.

Лікарі наголошують, що тепер їм стало значно легше знайомитися з історією хвороби і розумітися з пацієнтом, відповідно до цього лікар може більш точно оцінити стан хворого і призначити йому правильне лікування.

Окрім цього Андрій Садовий розповів, що міські депутати планують взяти на роботу до управління соціального захисту сурдоперекладача. «Адже всі люди, які звертаються до установи, мають питання щодо соціального захисту. Обов’язково в цьому році ми задіємо таку послугу, щоб людей, які нічого не чують, обслуговували в одному місці», — сказав мер. Також він розповів, що обговорював це питання і з керівником Пенсійного фонду області. «Я попрохав його, щоб подібна послуга була впроваджена і в Пенсійному фонді Львова», — сказав Андрій Садовий.

Слід нагадати, що у грудні 2012 року в дитячій лікарні по вул.П.Орлика було відкрите перше відділення сучасної реабілітації для дітей. Також у жовтні 2011 році в цій же клінічній лікарні відкрили кабінет медико-психологічної реабілітації під назвою «Фітоленд».

1 ком.

  1. Ольга Маріушко

    Для таких людей треба робити ще більше, вони всім обділені.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*