15.03.2014

У львівських селян відібрали торгові місця

Торгові ряди, які знаходилися неподалік від Привокзального ринку та використовувалися селянами для продажу сільськогосподарської продукції, виконавчим комітетом міської ради Львову було обіцяно перенести на вулицю Городоцьку. Однак більше двох років промайнуло з того часу, але обіцянка місцевої влади так і залишилася лише обіцянкою.

Керівник споживчого товариства «Передмістя» Зиновій Саляк доставив на площу перед Ратушею документ, завірений Львівською міською радою ще у 2012 році, у якому зазначено, що торгівельні ряди, передбачені для торгівлі продуктами із села, за рішенням виконавчого комітету міської ради будуть перенесені на вул. Городоцьку. Як повідомляє пан Зиновій, на сьогоднішній день ця обіцянка залишається невиконаною. За його словами, він особисто сім разів зустрічався із міським головою Львову Андрієм Садовим. Але, як стверджує керівник товариства «Передмістя», мер кожного разу обіцяв чоловікову вирішити проблему, що склалася. Нажаль, ніхто дану проблему вирішувати не поспішав.

Зиновій Саляк розповідає, що у той період, коли міською радою було прийняте рішення щодо демонтажу торгових селянських рядів на Липневій площі, селяни, згуртувавшись, на кілька днів заблокували Грибовицьке сміттєзвалище. В той час вони отримали від чиновників обіцянку щодо створення нового ринку. Через це можна зробити висновок, що вони мали намір просто обдурити селян, які, за словами Зиновія Саляка, не збираються залишати це просто так. Найближчим часом обурені селяни збираються провести пікетування львівської міської ради.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*