12.02.2014

У львівській лікарні в тяжкому стані перебуває постраждалий від вибуху в столиці

6 лютого у Будинку профспілок стався вибух, в результаті якого тяжкі травми отримав львів’янин Роман Дзівінський. Невідома особа передала хлопцеві пакет з надписом «Ліки», в якому була схована вибухівка. Спочатку потерпілого відправили до столичної лікарні, проте згодом його перевезли до львівської 8-ї клініки, де він знаходиться й дотепер.

Розслідування справи ведеться працівниками Київського відділення міліції, котрі нещодавно навідувалися до реанімації, в якій перебуває Роман Дзівінський. Метою такого візиту було з’ясування подробиць щодо даного випадку. Проте охоронці правопорядку дали слово, що надалі проводити дізнання будуть вже після покращення стану потерпілого. Про це із невдоволенням повідомляє народний депутат ВО «Батьківщина» Роман Ілик.

До потерпілого не пускають навіть батьків, тому очевидно, що органами міліції було вчинено тиск на працівників лікарні. Роман Ілик дізнався від заступника начальника ГУ МВС України у Львові, що опитування постраждалого в такому стані проходило за наказом слідчого. За словами державного службовця, більше подібні дії з боку правоохоронців застосовуватись не будуть.

Працівники 8-ї міської клінічної лікарні Львова повідомляють, що стан потерпілого занадто тяжкий для того, аби давати будь-які свідчення. Як зазначив головний лікар, внаслідок вибуху Роман Дзівінський отримав велику кількість ушкоджень, в тому числі травми головного мозку, внутрішніх органів та безліч опіків на тілі. Також довелося ампутувати ліву руку. Окрім тяжкого фізичного стану, хлопець потребує допомоги психолога.

Тому не дивно, що проведення опитування викликало обурення як у лікарів, так і у народного депутата. Адже крім сумлінного виконання своїх службових обов’язків, кожен повинен, насамперед, залишатися Людиною.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*