21.04.2013

У липні цього року львівяни проїдуться 14-ма км велодоріжок загальною вартістю 6 млн грн

У цьому році львів’яни отримають нові велодоріжки завдяки німецькому уряду, який виділив на будівництво українських доріг 6 млн гривень гранту. Велодоріжка протяжністю в 6 км з’явиться на вул. Липинського, а також 8 км доріг на вул. Стрийській та на вул. Науковій. За планом всі роботи завершаться в червні цього року, тобто до початку липня місцеві жителі вже зможуть користуватися новими дорогами. Про це розповів Олег Шмід — радник голови м.Львів з питань велоінфраструктури.

Олег Береза — директор КП «Львівавтодор» зазначив, що на сьогоднішній день перераховані абсолютно всі кошти. А це говорить проте, що початок будівельних робіт залежить лише від підрядної організації. Як зазначалося раніше вона повинна встигнути до початку липня. Що стосується підприємства, на яке покладена особлива місія, то тендр на роботи виграло ПП «Дорожні технології». Як додав О.Береза: «Вже сьогодні підприємство приступило до виконання робіт». Зі свого боку Олег Шмід зазначив, що для будівництва невеликої частини велодоріжки може забракнути виділених коштів гранту, за його підрахунками фінансів може вистачити на прокладення 400 м дороги. За словами радника міського голови, якщо так і станеться, то керівництво Львова буде шукати додаткове фінансування.

«Наразі збудовано 15 км велодоріжок, а вже до липня цей кілометраж буде збільшено вдвічі. Окрім цього планується будівництво додаткових 2-3 км у місцях реконструкції доріг», – розповів О.Шмід. За словами радника, існує і готовий проект прокладання велодоріжки, на який теж потрібне фінансування. Це стосується проспекту Чорновола. «За нашим задумом велодоріжка на проспекті Чорновола стане прямим сполучення мікрорайону із центром міста», – додав він.

Також Олег Береза розповів, що за нараховані кошти Європейського банку розвитку та реконструкції планується реконструкція дороги по вул.Стуса, на якій також буде збудована велодоріжка. «Ця частина сполучить найбільший спальний район – Сихова із центром Львова», – сказав він.

2 комментария

  1. Богданчик

    Накінець влада взялась за дорожки, а то тільки і чуємо про появу нових вертолітних зон

  2. Данило Литкін

    Мені, як людині, котра часто буває в Європі, дуже приємно, що у нас з’являються велосипедні доріжки, але я знаю, що справжня вартість їх облаштування значно нижча

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*