12.10.2014

У Дрогобицькій РДА відбулась нарада, де обговорювали готовність виборчих дільниць краю до майбутніх позачергових виборів

Перший заступник Дрогобицької РДА провів у своєму кабінеті нараду, на якій обговорювали чи готові виборчих дільниць, які працюватимуть 26 жовтня, у день виборів до народних депутатів України до виборчого процесу.

Начальниці відділення по організаційно-кадровій роботі у апараті райдержадміністрації Любові Кішко довелось розповісти про стан підготовки до майбутніх виборів, начальником відділу ведення Держ. реєстру виборців Ігорем Біликом було проінформовано, що одномандатний виборчий округ №121 буде мати 142 робочі дільниці, з яких 74 одиниці розташовуватимуться у районах. Вже до середини жовтня усі дільничні комісії отримають списки виборців та виконуватиметься робота по їх уточненні яке закінчиться 20 числа даного місяця. Саме до цього часу виборці повинні підійти на свою виборчу дільницю для перевірки своїх даних у загальному списку.

Як з’ясувалось, більшу частину виборчих дільниць прийматимуть освітні та культурні заклади. На нараді наголосили на тому, що приміщення, які були виділені під виборчі дільниці вже готові, включаючи всі необхідні вимоги для проведення виборчого процесу.

Приділили увагу і технічному стані виборчих частин. Присутнім повідомили про стан освітлення, зв’язку та про стан охорони. Начальником Дрогобицького РЕМу Василем Дмитриком було докладено про те, що електрика та зв’язок на усіх виборчих дільницях у справному стані, проте члени дільничних комісій повинні бути дуже обережними при використанні обігрівачів різного типу. Саме для цього для них необхідно провести обов’язковий первинний інструктаж про дотримання правил поводження із нагрівальними приладами.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*