05.03.2014

У цьому році було придбано 4 тролейбуси

Станом на сьогоднішній день вулицями Львова курсує по 10 тролейбусних та трамвайних маршрутів. Загалом вони обслуговуються 125-ма транспортними засобами, принаймні, саме таку інформацію надає прес-служба міськради. За словами представників влади, ця кількість одиниць електротранспорту возить пасажирів вже протягом останніх трьох місяців. Така можливість з’явилась завдяки закінченню ремонтних робіт на головних вулицях міста.

Також не варто забувати про налагодження самих транспортних засобів. Як було зазначено одним із посадовців, міський бюджет витратив чимало коштів на ремонт тролейбусів та трамваїв. Завдяки цьому пересування громадського транспорту триває в штатному режимі. За словами заступника підприємства «Львівелектротранс», поступово графік руху покращується, і цьому посприяло збільшення кількості одиниць електротранспорту.

За підсумками минулого року у Львові було налагоджено 38 вагонів, причому 8 із них потребували капітального ремонту. Що стосується тролейбусів, то в даному випадку інженери відновили роботу 9-ти транспортних засобів, при цьому більша частина з них підлягла ретельній реконструкції. Досвід показує, що місто не лише ремонтує, а й купує машини. Таким чином, у минулому році було придбано 6 тролейбусів чеського виробництва та ще 4 в за останні два місяці.

У міської влади чималі плани на поточний рік. Зокрема, посадовці хочуть придбати по одному тролейбусу, трамваю та електробусу. Звичайно, показники не дуже вражають, але потрібно враховувати економічну ситуацію, котра склалася в країні. Збільшення кількості транспортних засобів привело до формування курсів з підготовки водіїв громадського транспорту. Пройти навчання має можливість кожен бажаючий, адже курс проект фінансується підприємством.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*