18.06.2013

У черзі на землю можна зістаритися і померти

Вся документація на землю, яку вилучили правоохоронні органи у селі Солонка біля Львова, – справжні, не підробка. Принайні так стверджує Віталій Ткачук, сільський голова. Проте місцеві мешканці стверджують, що деякі з них чекають на землю по 20 років, оскільки махінації з земельніми дялінками тут – річ звична.

Слід зазначити, що у сільській раді Солонки правоохоронцям вдалося вилучили дуже «цікаві» документів. Мер Солонки запевнив, що всі вони – «чисті», а перевіркувикликали наклепи опонентів. «Саме з ініціативи депутатів Руслана Прищепи і Степана Крикуна проводився обшук. Вони вже довгий час знаходяться в опозиції, і весь цей час займаються тим, що вводять в оману всемісцеве населення, потенційних виборців. Вони розповідають, що ми проводимовсілякі махінації», – зауважив сільський голова.

Коментувати згадані обвинувачення на камеру депутати відмовилися.

Окрім цього коментувати відмовляються і мешканці села Солонка, проте вони зазначили, що їхній сільський голова, так само як ійого депутати-опоненти мають не по одній земельній ділянці, а зараз між ними триває справжня боротьба за місце голови сільської ради. Тим часом, деякі мешканці Солонки десятками років чекають на земельну ділянку.

Наприклад, пані Галя понад 30 років відпрацювалана колгосп, із них більше 20 років не може отримати власну землю: «В мене син-інвалід, має дочку інваліда, я вже на пенсії. Я подала заяву на план 21 рік тому», – розповідає вона.

Як зазначив ZAXID.NET, вилучення документів у селі провело управління по боротьбі з організованою злочинністю. Нещодавно Олександр Рудяк,начальник міліції Львівщини особисто підтвердив цю інформацію і наголосив, що всі документи були вилучені в межах розслідування. Коли журналісти запитали, чи правда, що буловилучено 70 документів, пан Рудяк відповів, що їх значно більше.

Цікаво, село Солонка знаходиться поблизу Львова поряд з тим районом, де в 2012 році було збудовано стадіон до Євро.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*