29.07.2014

Творчий колектив безкоштовно провів день у «SkyPark»

Учора вихованці одного із львівських дитячих гуртків побували у центрі активного дозвілля «SkyPark». Нещодавно ці діти отримали перемогу в одному із творчих конкурсів, завдяки чому квитки на усі атракціони закладу дістались їм абсолютно безкоштовно. Якщо більш детальніше, то це було змагання на кращий малюнок про сонячне небо. Членів журі більше всього вразив витвір образотворчого мистецтва, надісланий Марією Сулик, котра представляє клуб «Чарівні кольори». В результаті усі 50 дітей, котрі входять до складу групи та клубу, отримали запрошення до розважального центру.

Як зазначають представники організації, яка діє під патронатом управління молоді, сім’ї та спорту, подібні заходи проходитимуть у Львові кожного останнього понеділка місяця. Згідно з умовами, право на безкоштовне перебування та користування атракціонами у «SkyPark» отримують усі члени гуртка, представник якого надає найкращу роботу. За словами координатора акції, така система є унікальною та дуже мотивуючою, адже вона сприяє покращенню мікроклімату у кожному колективі. У таких умовах усі члени гуртка стають єдиним цілим.
двухкомнатные квартиры в новостройках
Як бачимо, у Львові відбувається зародження доброї традиції. Акція розпочалась цього літа, першим її переможцем біли представники Залізничного району. Саме вони у червні стали переможцями Загальноміської спартакіади Дитячих клубів Львова та на правах тріумфаторів абсолютно безкоштовно відвідали «SkyPark». Працівники розважального комплексу чекають у серпні наступних переможців конкурсу. На думку організаторів, безкоштовні квитки є дуже стимулюючим фактором.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*