22.02.2014

Туристи фотографуються біля захоплених адмінбудівель

Ще до недавнього часу найбільш популярними об’єктами серед туристів були Оперний театр, Площа Ринок та чисельні храми. Але сьогодні, у зв’язку з останніми політичними подіями у міста, люди надають перевагу захопленим адміністративним будівлям. Задля пам’яті про революцію вони фотографуються на фоні цих споруд. За словами гостей Львова, сьогодні ситуація в столиці Галичині така, що їм вже нічого не нагадує про кризисне становище в Україні.

До прикладу, подруги Аліна та Ольга стверджують, що вони приїхали до західної частини країни з Києва, аби трохи відволіктись від усіх тих подій. Перед подорожжю дуже хвилювались стосовно того, чи варто їхати до міста, де теж триває свавілля. Але все-таки зважились на поїздку, про що пізніше не пожалкували. Дівчата були дуже вражені тим, як у Львові сьогодні тихо та затишно. Мешканці міста, як і завжди, привітно ставляться до громади, особливо до туристів. За словами Аліни та Ольги, їм навіть не віриться, що кілька днів тому тут тривали чисельні погроми. Сьогодні про ці події нагадують лише побиті вікна.

На жаль, львів’яни зіштовхнулись з фінансовими труднощами, сьогодні у міста працюють далеко не всі банкомати. Туристки із Києва вже встигли переконатись у цьому. Та на щастя, перед поїздкою вони взяли з собою всю необхідну кількість готівки, тому для них це не проблема. До речі, представники банків стверджують, що збоїв у роботі засобів для видачі коштів сьогодні не виникає, оскільки інкасатори працюють у штатному режимі. Проблеми виникають лише в деяких місцях, їх причиною є надзвичайна активність громади. Але за останні кілька днів тиск на пристрої значно зменшився.

Також дівчата акцентують увагу на масовій закупці товарів у супермаркетах. І це не дивлячись на заяви постачальників, котрі стверджують, що найближчим часом дефіциту продуктів харчування не спостерігається.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*