12.03.2014

Трускавецька публіка не сприйняла Наталію Валевську

Як через політичні вподобання можна втратити прихильників своєї творчості переконалась на власному досвіді відома українська співачка Наталія Валевська.

10 березня у Трускавці мав відбутися концерт артистки, та жителі міста неоднозначно сприйняли запланований виступ співачки. Виявилось, що під час недавніх подій на майдані, Наталія Валевська активно виступала на сцені анти майдану та підтримувала Партію Регіонів. Це не перший пікет, участь у якому беруть жителі міста. У грудні минулого року так і не відбувся запланований концерт Володимира Гришка. Це сталося також через політичну орієнтацію співака.

Жителі міста засудили політичні вподобання артистки, і вже зранку біля кас продажу квитків на концерт, група трускавчан стояли з гаслами: « Валевська геть з міста». Пікетування виступу артистки продовжувались впродовж всього дня. Перед концертом, який мав відбутися в Палаці культури ім. Шевченка о восьмій годині вечора, трускавчани знову почали активно протестувати проти концерту . Охоронці території, хвилюючись, що буде порушено громадський порядок, погрожували викликати міліцію. Незважаючи на протести та незадоволення жителів, концерт все ж таки відбувся.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*