12.02.2015

Тримайтесь осторонь шахраїв, цілителів та інших незнайомців, котрі приваблюють своїми дешевими послугами. Бережіть себе та свої гроші!

Вже неодноразово у міліції фіксувались випадки шахрайств, пов’язаних із ворожками, цілителями та псевдо міліціонерами.

Правоохоронці наголошують не відкривати вхідні двері незнайомим особам, бо в результаті можете натрапити на шахраїв чи злодіїв. Якщо ж незнайомця все-таки впустили до квартири, то вимагайте у нього посвідчення особи, не впускайте його до кімнати та до приміщення, де зберігаєте цінні речі.

Задля своєї ж безпеки не ведіться на послуги незнайомих людей, котрі зупиняють вас на вулиці з перспективою певного виграшу, швидкого та високого заробітку тощо. Якщо людина, що вас зупиняє на вулиці, назвалась ворожкою, ясновидицею чи цілителькою, не вірте їй та не розмовляйте із нею.

Також не варто користуватись дешевими послугами різного типу, які можуть пропонувати незнайомці – покупки за досить низькими цінами, засоби від усіх хворіб чи різноманітні платежі, які можна провести тут же. Краще йдіть у касу чи банк, щоб не віддати мимоволі ваші гроші шахраям, бо вони так вміють обкрутити та заговорити, що отямитесь аж дома.

Почастішали випадки дзвінків по телефону, де співрозмовник дзвонить від імені вашого родича та просить про фінансову допомогу. Не виконуйте їхніх вимог, будьте обережними!

Якщо шахраї намагаються вас обдурити, або вже встигли це зробити, негайно телефонуйте до міліції за номером «102».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*