20.11.2012

Три диктанти у День Писемності у Львові

9 листопада Україна відзначає День Писемності та української мови. У цей день всі мешканці мали змогу провірити тричі власні знання з української мови.

Перший раз, у прямому ефірі ЛОДТРК у програмі «Вже ранок», для службовців, проведуть 15 хвилинний тест, всі хто його напишуть, мають надіслати свої роботи до 12 листопада до Головного управління освіти.

З 13.10 до 15.00 в радіоефірі Українського радіо, проведуть радіо диктант. В той же час, ведучі розкажуть за умови такої акції, які призи буде вручено переможцям та інше. Політичні та громадські діячі, художники, актори, письменники, режисери також повинні будуть відвідати НРКУ і написати диктант. Текст диктуватимуть на національному радіо, тому, хто не має до нього доступу, може писати під диктовку з сайту НРКУ. Окрім написання диктанту, ще буде завдане і творче завдання, але виконання його не є обов’язковим і на результати виявлення переможця впливати не будуть.

Спонсорами виступають такі видавництва, як «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Грані-Т», Фонд «Україна» Леоніда Кучми, Державне науково-виробниче підприємство «Картографія» , Всеукраїнське товариство «Просвіта», Ліга українських меценатів.

На останок, увечері, також для бажаючих буде начитаний радіо диктант, який зможуть написати всі бажаючі перевірити свої знання. Вік та освіта не мають значення.

Переможців буде обрано за різними номінаціями, наприклад, «Найграмотніший вчитель української мови», «Найграмотніший учень», «Найграмотніший дорослий», «Щорічний учасник радіодиктанту» та інші.

Перевірятимуться диктанти, які будуть прислані до 10 листопада.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*