15.03.2014

Транспортний колапс у Львові

Оскільки звернення журналістів про поганий фінансово-господарський стан транспортних та автомобільних підприємств міста залишилося без офіційної відповіді від львівської виконавчої влади та депутатського корпусу ЛМР, можна зробити висновки, що депутатам і іншим чиновникам байдужа доля львівського пасажирського автомобільного транспорту. Їх зовсім не цікавить, як пересічні львів’яни зможуть користуватися пасажирським транспортом. Про це йде мова у заяві, яку подала львівська Асоціація перевізників, яка була поширена її прес-служба.

На очах усіх мешканців Львову відбувається стрімке руйнування автотранспортної галузі області, в розвиток якої, нажаль, зовсім не вкладаються гроші. Майже дев’яносто відсотків транспортних засобів були придбані підприємцями не за державні, а за запозичені в банкових установах кошти. На даний момент вперше за 15 років місто Львів, скоріш за все, очікує транспортний колапс, оскільки виникла реальна загроза повної зупинки пасажирського транспорту. Оскільки ціни на паливо, запчастини і мінімальні зарплати були різко збільшені, створилися умови, які викликають ризик порушення чинних норм законодавства, зокрема, з охорони праці персоналу, виконання зобов’язань перевізників та з безпеки перевезень людей.

Через цю ситуацію перевізники вимушені звернутися до мешканців Львову з проханням заради збереження автотранспортної галузі поставитися із розумінням до сьогоденної ситуації. На даний момент більшість перевізників готова забезпечити пасажирам якісне перевезення із нульовою рентабельністю. Головна умова для цього – окупність витрат на домовлений період. Перевізники просять вибачення перед пасажирами за тимчасові труднощі, які виникли на даному етапі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*