29.01.2014

Тітушок запримітили у громадському транспорті

Вся Україна нещодавно говорила про «круїз» так званих «тітушок», котрі сьогодні подорожують по різних областях. Нещодавно вони дістались і до Львівщині, де ситуація поступово починає переходити на користь народу, не дивлячись на різнобічності у поглядах опозиціонерів та радикалів. У одній із соціальних мереж з’явилась інформація, що відтепер ті тушки провокують бійки прямо у громадському транспорті. Такий випадок стався сьогодні на маршруті №49, котрий сполучає станції «Приміський вокзал» та «Рясне-2». Як стверджують очевидності, хлопець спортивної зовнішності штовхав людей в автобусі, аби спричинити таким чином конфлікт. В той же час він балакав по телефону з товаришами, котрі очікували на нього неподалік від ковбасного цеху.

За словами користувачів соцмереж, ті тушки, котрі приїхали до Львова, з народом намагаються балакати українською мовою, хоча це їм вдається не дуже добре. Та між собою ці молодики балакають російською. Люди кажуть, що ці хлопці не лише спричиняють сутички, а й займаються переслідуванням громадян. Тож, шановна громада, у разі появи ті тушки у вашому громадському транспорті не купуйтесь на провокації. Адже ці люди для того і приїжджають, аби спричинити у місті хаос. У разі виявлення підозрілого чоловіка, котрий має намір вступити в суперечку, повідомляйте правоохоронним органам.

Самостійно з ті тушками вирішувати справи не варто, оскільки вони перебувають під впливом алкогольного сп’яніння. Тому спрогнозувати їх дії у такому стані неможливо.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*