20.02.2014

Тітушки провокують львівські «Епіцентри»

Активісти, котрі протягом довгого часу блокували у Львові роботу гіпермаркетів «Епіцентр», врешті решт домоглися свого. Директор місцевої філії крупної мережі зазначив, що торгові об’єкти, які знаходяться на вулиці Хмельницького та Городоцькій, зачиняються на невизначений час. Зокрема, вони припиняють діяльність до тих пір, поки ситуація в місті не стабілізується. Варто зазначити, що активісти Євромайдану привертали найбільшу увагу саме «Епіцентру», адже ця мережа, за словами громади, приносить регіоналам чималі прибутки.

Значний внесок у винесення такого рішення зробили провокатори у вигляді тітушок. Звичайно, з ними розмова рідко коли виходить, але активісти таки хотіли піти на переговори. Бійці Самооборони підійшли до групи молодих людей спортивної зовнішності, аби вирішити ситуацію мирним шляхом. Розмови не вдалось, замість того, щоб піти на розмовний контакт, зловмисники вчинили фізичний. А саме, вони збили одну з камер відео спостереження, також забрали паркувальний щит, аби використовувати його з метою захисту.

Це були цілі групи, діями яких керували невідомі особи. Активісти лише дізналися, що ці чоловіки перебували у мікроавтобусах Фольксваген. Ситуацію ускладнює той факт, що по чисельності тітушки переважають бійців Самооборони. Згідно з попередніми даним, біля «Епіцентру» на Хмельницького перебувало близько тисячі зловмисників, в той час як учасників мирної акції протесту всього 200. Чимала кількість людей нині спостерігається біля гіпермаркету на Липинського. Передбачалося, що тітушки громитимуть приміщення «Епіцентру», але врешті решт цього так і не сталося. Нині ситуація біля торгових об’єктів крупної мережі залишається напруженою.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*