05.02.2014

Тітушкам не вдалось захопити будівлю Львівської ОДА

Напевне керівники тітушок вважають, що активісти Євромайдану, які перебувають у приміщенні Львівської ОДА, вже втратили пильність, тому їх можна витіснити із будівлі. Але українські патріоти завжди напоготові зустріти з честю своїх ворогів. Кілька годин тому до облдержадміністрації приїхав автобус, наповнений чоловікам спортивної зовнішності. Напевне, перебуваючи у нетверезому стані, вони намагались витіснити із приміщення адмінбудівлі.

У внутрішню частину споруди молодики зайшли без проблем, але вище третього верху їм дістатись не вдалось. Адже біля кабінету №307 чергували представники Автономного опору, котрі стали недосяжною барикадою для тітушок. Громадянин, який керував діями «армії», пішов на хитрість. Він зазначив, що мешкає у столиці Галичини протягом останніх 12-ти років. До обласної державної адміністрації чолов’яга прийшов для того, щоб допомогти місцевій громаді. До речі, всі ці фрази він не видумав самостійно, а читав з папірця. Письмову підказку активісти Євромайдану швидко забрали, після чого голова угрупування не був таким упевненим, як раніше. Відверто кажучи, він почав путатись у словах.

За словами активістів, керівник тітушок, як і його підопічні, перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, тому переважну більшу частину часу казав нісенітницю. Варто зазначити, що автобус, котрим ці люди дістались до адміністративної будівлі, зареєстрований у Чехії. Є свідки, котрі часто бачили цей транспортний засіб неподалік від гіпермаркету «Епіцентр».

До речі, самі хлопці себе тітушками не вважають. Але водночас вони не сказали, яку організацію представляють. Точніше вони говорили, але казали назви тих товариств, яких вочевидь не існує. Після того, як Автономний опір відтіснив опонентів, останні зайшли до автобусу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*