31.10.2013

Теплі дні на Львівщині

Теплі осінні дні сприяють роботі не тільки у місті, але й у селі. Завдяки відносно високій температурі у жовтні люди можуть не тільки зекономити, але й заробити.

Люди пораються на грядках, садять зелень і для себе, і на продаж. І салат, шпинат, редиску, кріп – це все підуть продавати.

Хоч за дрібну зелень багато не заробиш — для прикладу, за пучок шпинату 5 гривень. Та ці теплі жовтневі дні дають можливість заробити хоч якісь гроші. Є люди, які, звичайно, не на продаж садять, а для себе. Кажуть вся зелень є своя, а це теж неабияка економія.

Якщо у селах теплі дні дають заробіток, то у місті дозволяють трохи економити. До прикладу, у комунальній четвертій міській поліклініці за жовтень, порівняно з минулим роком, заощадять на теплі 36 тисяч гривень.

Головнипй лікар Володимир Якимович розповідає, що минулого року вони спожили 133 гігокалорії за 13 днів експлуатації тепломережі. В цьому році за той самий час – 13 днів було спожито 96 гігокалорій, тобто майже на 30% менше.

Гарна погода є щастям і для дорожників. До ремонту доріг залучають більше працівників і виконали більший обсяг робіт. Директор ЛПК «Львівавтодор» Олег Береза повідомляє, що на сьогоднішній час вони повністю завершили роботи по комунікаціях та із всіх об’єктів залишилась ділянка по вулиці Богдана Хмельницького. Наступного тижня планується відкрити вулицю Коперника.

Такого тепла у жовтні не було із 1966 року, повідомили у гідрометеоцентрі. Третя декада жовтня, як зазначають синоптики за спостереженнями від 1946 року, виявилась найтеплішою. На 29 жовтня температура перевищує нормовану температуру жовтня на 2 градуси.

Користуватись теплом залишається ще трохи, бабине літо вже пішло на фінішну пряму. Вже на початку листопада температура на вулиці понизиться, побільшає хмар та підуть дощі.

1 ком.

  1. Аркаша

    Це найкращі дні для Львівщини, на такому фоні можна сфотографувати чудові краєвиди

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*