03.09.2013

Тепер білети на електротранспорт потрібно купувати у терміналах

Тепер у Львові в терміналах можна купувати білети на тролейбус та трамвай. Це не перше місто, у якому працює така система оплати – ще у Києві, Харкові та деяких інших містах люди оплачують свій проїзд у таких терміналах. Проте львівські громадяни щось не дуже активно ними користуються, переважно оплачують проїзд водієві.

Водії тролейбусів розповідають що пасажири відволікають від управління, стукаючи у віконце щоб купити білет, а терміналами майже не користуються.

Деякі львів’яни кажуть що в терміналі оплатити проїзд зручніше. На даний час терміналів для покупки білетів у місті 15, проте ця цифра може зрости і до півтори сотні. Вони приймають тільки паперові купюри, а здачу перераховують на рахунок мобільного телефону або на благодійність.

На терміналах є наклейки, де чітко вказано куди вносити кошти, де виходить чек, і де талони. Тим не менше є такі пасажири, які в отвір для паперових купюр пхають копійки. Це вже недобре, оскільки вона застрягає в терміналі, і треба його розбирати і витягати ту монетку, після чого все буде знову працювати.

Табло терміналу має два монітори. На верхньому інформація про маршрути, в які входить ця зупинка, нижній висвітлює загальну інформацію про трамваї, їхні маршрути, початкові та кінцеві зупинки і розрахунковий час прибуття.

Табло терміналу працює по системі GPS, яка з’єднана з усіма трамваями та тролейбусами міста. Відповідно до місця де зараз знаходить потрібний транспорт, за допомогою методу співвідношення швидкості та відстані, обчислюється розрахунковий час прибуття на дану зупинку.

Більшою популярністю ці пристрої користуються на трамвайних зупинках. Принаймні, як кажуть водії, до них за квитками майже не звертаються. Звільняти водіїв від продажу квитків наразі не будуть.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*