14.03.2014

Татари пригощали львів’ян народними стравами

Якщо ви вважаєте, що кримські татари прибувають до Львова та марно витрачають час, то дуже помиляєтесь. Мешканці нашого славетного міста на власному прикладі змогли переконатись у тому, який дружелюбний цей народ. А ще корінні мешканці півострова мають свої традиції у приготуванні їжі. Днями раніше татари вирішили поділитись з нами таємницями створення окремих кулінарних шедеврів. Урочистий захід відбувся прямо на території одного із ресторанів, а саме у дворику. На відміну від закладу харчування, скоштувати смачні страви люди мали змогу абсолютно безкоштовно. Такий пір гості із Криму вирішили організувати у знак солідарності мешканцям Львівщини, котрі погодились допомогти татарам у скрутні часи.

Місце, де роздавались кулінарні шедеври, відвідали і журналісти. Вони мали змогу поспілкуватись з людьми та дізнатись про їхні долі. До прикладу, один із поварів приїхав до Західної України із Феодосії. Разом з собою він взяв дружину та двох дітей. Цей чоловік є справжнім майстром кулінарного мистецтва, він нагодував громаду пловом, борщем з бараниною та шурпою. Остання страва, через свою невідомість, отримала найбільшої популярності серед львів’ян. Якщо ви не знаєте, то шурпа являє собою дуже смачний густий м’ясний суп.

До речі, на рахунок ціни ми дещо обмовилися, адже такса таки існувала. Але вона була настільки малою, що згадувати її немає сенсу. Одна страва, якої можна було наїстись до схочу, коштувала всього 10 гривень. До того ж, виручені кошти шли в кишеню не татарам. Точніше, татарам, але тим, котрі на даний момент перебувають у Криму. Окрім того, деякі мешканці робили добровільні пожертви. І як у деяких мешканців Сходу після цього повертається язик казати, що Україна – це не єдина країна?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*