26.08.2014

Святослав Вакарчук подарував свято Львову

В черговий раз Святослав Вакарчук разом зі своїми товаришами із гурту «Океан Ельзи» прибув до Львова. Не дивлячись на те, що колектив давав свій концерт у столиці Галичини три місяці тому, його пісні знов зібрали чималу глядацьку аудиторію. Згідно з підрахунками, на «Арені-Львів», де проходив захід, зібралось приблизно сорок тисяч чоловік. Можливо, передумовою для такої відвідуваності став День Незалежності України. Мабуть, вперше за всю історію країни громада відзначала це свято настільки феєрично.

Аби вживу послухати пісні патріотичного артиста, до Львова приїхали прихильники з різних куточків України та навіть з деяких країн Євросоюзу. Кульмінація настала тоді, коли Святослав Вакарчук запропонував усім присутнім заспівати Гімн. До цієї акції приєднались усі без виключно, хто був присутній на арені. Спочатку Святослав тихенько підспівував своїм прихильникам, а ось коли справа дійшла до останнього куплету Гімну, котрий розпочинається зі слів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу..», співак повністю дав слово публіці. Коротше кажучи, краще одного разу переглянути, а ще краще взяти участь у такому флеш-мобі, ніж сто раз почути про нього. Звичайно, допомогла і чудова акустика «Львів-Арени», і дуже приємно спостерігати за тим, яка в нашої країни росте патріотична молодь.

Звичайно, присутні згадали усіх тих, хто віддає своє життя задля збереження територіальної цілісності України. Хвилиною мовчання Святослав Вакарчук та його прихильники вшанували пам’ять військовослужбовців та мирних громадян, котрі загинули під час перебування у зоні АТО. Після цього із глядацької аудиторії почала лунати фраза «Герої не вмирають».

Прихильники «Океану Ельзи» дуже сподіваються на т е, що гурт найближчим часом знов приїде до Львова. Через високий попит на квитки потрапити на концерт змогли не усі бажаючі, мінімальна вартість вхідного талону складала 250 гривень, також чимала кількість людей потрапила на стадіон завдяки діяльності спекулянтів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*