21.09.2013

Святкування Європейського тижня мобільності у Львові

Львів, Україна — Оператор мобільного зв’язку «МТС Україна», 100 %-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», провідного телекомунікаційного оператора в країнах СНД, Генеральний партнер Олімпійської збірної України та Львівська міська рада, оголосии про старт Європейського тижня мобільності у Львові.

Європейський тиждень мобільності (енм) щорічно у вересні з 16 по 22 числа проходить у багатьох європейських містах, які підписали відповідну Хартію. Протягом тижня міська влада, громадські організації, бізнес і навчальні заклади проводять ряд заходів, які спрямовані на підтримку здорового способу життя та чистоти довкілля. Жителі міст на цей час традиційно відмовляються від автомобілів, воліючи їзду на велосипеді або пересування пішки, а на вулицях міст проходять заходи для популяризації велоруху, фестивалі та спортивні змагання.

Цього тижня головними подіями у Львові стали лекції та тренінги для школярів, презентації для студентів, веломарафон, велоігри і багато іншого. Всіх бажаючих МТС прокотить на велосипедах першого «Благодійного велопрокату», які можна орендувати в центрі Львова, всього лише відправивши SMS. Таким чином, кожен зможе не тільки прокататися по осінньому Львову, а й зробити добру справу — приєднатися до підтримки дитячого навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Школярі десяти львівських шкіл відвідають «мобільний урок», де ознайомляться з правилами здорового і рухливого способу життя, екологічними проблемами великих міст, і навчаться використовувати сучасні технології в навчальному процесі. Зокрема, «мобільні учителі» представлять школярам інноваційні проекти від МТС — «Мобільну бібліотеку» і «Благодійний велопрокат», навчать завантажувати книги, які входять до шкільної програми, і замовляти велосипеди на прокат за допомогою SMS.

Цьогорічна тема Європейського тижня мобільності — «Чисте повітря — це ваш хід», тому у вівторок і середу в місті будуть проводитися заміри забруднення повітря в місцях пішохідних зон і на інтенсивних перехрестях.

У п’ятницю о 18:00 всі бажаючі зможуть відвідати кінопоказ на території Музею ідей (вул.Валова, 18) і подивитися короткометражні стрічки про велосипедний рух в Європі, про те, як вирішити проблеми забруднення повітря та репортажі з Тижня мобільності в європейських містах.

У суботу за підтримки МТС відбудеться міський веломарафон, учасники якого будуть закликати львів’ян частіше користуватися велосипедами, і вчити правилам їзди на них. Веломарафон розпочнеться об 11:00 на пр.Чорновола (супермаркет «Арсен»), його протяжність — 25 км.

«Європейський тиждень мобільності спрямований на покращення навколишнього середовища та якості життя населення міст Європи. Цього року Львів вперше офіційно приєднався до програми. Ми вдячні нашим партнерам, зокрема, компанії МТС за ті ініціативи, які наблизили проведення такого тижня. Адже МТС зробила значний внесок у мобільність жителів Львова, забезпечивши можливість користуватися чудовою «Мобільної бібліотекою», де на вибір читачів доступні понад півтисячі електронних книг, на паперовий еквівалент яких потрібно було б понад 100 дерев. Також ми вдячні за те, що у Львові стартував унікальний благодійний і мобільний проект — «Велопрокат від МТС», зібрані кошти з якого будуть спрямовані на підтримку дитячого реабілітаційно-навчального центру «Джерело». Саме такі проекти очікують львів’ян у рамках Європейського тижня мобільності», — зазначає координатор Європейського тижня мобільності у Львові Дем’ян Данилюк.

«У нашому розумінні «мобільність» — це не тільки можливість спілкування без обмежень, а й ефективна взаємодія суспільства, бізнесу і влади для поліпшення якості життя, екології. Саме мобільні технології дозволяють людині створювати навколо себе простір, в якому приємно жити. Ми бачимо, що з розвитком технологій ми отримуємо шанси дихати чистим повітрям, безпечно пересуватися. Досить згадати такі інновації, як альтернативні джерела енергії, GPS- навігація, технологія M2M (передача даних між пристроями без участі людини), послуги на основі бездротової передачі даних, «Мобільний офіс». Всі ці технології економлять не тільки наш час, але і, що важливо, дозволяють більш ощадливо використовувати ресурси, зокрема, паливо. І з кожним роком ці технології стають більш досконалими, перетворившись на незамінні ознаки сучасного міста. Мені приємно, що наша компанія є лідером в їх впровадженні і, таким чином, приєднується до створення сучасного, мобільного міста», — каже директор Західного територіального управління «МТС Україна» Дмитро Пономаренко.

2 комментария

  1. Ростислав Зінчук

    Для більшості людей немає різниці, хто організував свято, аби погуляти на шару.

  2. Любов Сівко

    Тут все зрозуміло, кожний мобільний оператор буде і танцювати і співати, аби тільки не втратити клієнта.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*