08.05.2013

Святкування Дня Перемоги у Львові надовго запам’ятається місцевим жителям

На День Перемоги комуністи зійдуться зі свободівцями. Як заявили перші, вони будуть махати червоними прапорами перед опонентами.

Я гадки не маю, хто на разі бажає чинити провокації в такий святковий день, але поки що їх чинить ВО «Свобода». Вони прийняли рішення заборонити використання червоного стяга Перемоги у місті лева. Про це нещодавно повідомив голова Львівського антифашистського комітету Олександр Калинюк в коментарі Гал-інфо.

За його словами, прийнявши рішення про повну заборону використання червоних стягів, партія «Свобода» планує використати це у своїх власних інтересах.

«Вони не мають права заборонити нам використовувати прапор Перемоги, адже є законні підстави на використання червоних прапорів, також можна використовувати офіційно зареєстровану символіку, яка належить Комуністичній партії України. Тому стовідсотково ніхто не буде звертати на них», — запевнив прихильників своєї партії Олександр Калинюк.

Окрім цього він зазначив, що святкування Дня визволення України у Львові, незважаючи ні на що відбудеться. «Якщо хто-небудь спробує влаштувати бійки, нападатиме на людей, які прямуватимуть із георгіївськими стрічками, то представники комуністів вже звернулися до голови Львівської облдержадміністрації, щоб він вжив необхідних заходів і забезпечив повну безпеку нашим прихильникам під час святкування Дня Перемоги, і тут я особливо підкреслюю, державного свята», — висловився О. Калинюк.

Також він обурився тим фактом, що Львівська міськрада вирішила щомісячно додавати до пенсій вояків дивізії «Галичина» та до пенсії вояків УПА по одній тисячі гривень.

«Всі обговорюють те, що ми впевнено крокуємо до Європи, але де ж ви бачили, щоб нацистам-есесівцям у Європі робили доплати?», — заявив Олександр Калинюк.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*