17.07.2014

«Свободівці» перешкодили незаконному вивозу спирту

Завдяки зусиллям депутатів Сокальської міської ради, котрі представляють інтереси ВО «Свобода», у населеному пункті правоохоронці запобігли експорту крупної партії вкраденого спирту. Якщо враховувати історію, то цей випадок дійсно є героїчним. За словами місцевих мешканців, вони неодноразово ставали свідками того, як злочинці масово вивозили медичні засоби із Сокальська. Протягом довгого часу ніхто не міг завадити такому явищу.

Тривало це до тих пір, доки громада селища Борок (Сокальський район), не звернулась за допомогою до представників політичної сили «Свобода». Мешканці надали всю інформацію, починаючи від імен осіб і закінчуючи маршрутом злочинців. Стало відомо, що недоброзичливі громадяни крадуть спирт із Борківського заводу та транспортують його до різних населених пунктів. Цю ж інформацію «свободівці» надали правоохоронцям і згодом спроба вивести медичний засіб була зупинена.

У ході обшуку співробітники міліції знайшли декілька каністр, котрі були вщент заповнені спиртом. Перебували ці резервуари у багажнику автомобіля Мерседес. Дивлячись на стерті бочки, можна зробити висновок, що у маршрут водії виходили вже неодноразово. За фактом крадіжки та незаконного перевезення спирту працівники МВД відкрили кримінальне впровадження, наразі триває слідство.

Аби шановні читачі зрозуміли, звідки ростуть ноги, зазначимо, що директор спиртзаводу є представником Партії Регіонів. Його «царьок» Янукович разом з «сім’єю» втік до Росії, але деякі елементи бізнесу продовжують давати прибутки. Представники ВО «Свобода» Сокальської міської ради обіцяють, що вестимуть жорсткий контроль над розслідуванням. Також вони братимуть активну участь у перешкоджанні подібних інцидентів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*