22.12.2012

Студенти — дослідники Львівської політехніки отримали подарунки від Святого Миколая

У Національному університеті «Львівська політехніка» 19 грудня нагороджували студентів спеціальними преміями, які упродовж жовтня – листопада нинішнього року стали переможцями та призерами науково-технічної 70-ї студентської конференції.

За традицією перший тур конференції проходив на кафедрах, а другий – на підсумкових зібраннях інститутів.

За повідомленням прес-служби Національного університету «Львівська політехніка» — загальна кількість учасників конференції склала понад 1800 студентів, з яких у другий тур вийшло більше 150 чоловік. Переможцями конференції стали 52 номінанти, які презентували 16 навчально-наукових інститутів та університетів.

Цього року, нагороди лауреатам вручав Юрій Бобало – професор, ректор «Львівської політехніки», який зазначив, що кількість студентів, які бажають займатися науково-технічною роботою з кожним роком збільшуються. Також ректор побажав студентам і надалі у своїх дослідженнях досягати вагомих результатів, на відмінно скінчити навчання, та саме головне – в обраній сфері стати кваліфікованим фахівцем.

Переможцями конференції стали: Христина Охрім та Павло Країнський — майбутні архітектори, які репрезентували Інститут будівництва та інженерії довкілля, студентка Інституту геодезії — Христина Марусаж, Марина Андреєва – гуманітарій, Віра Шандрович — Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму, Андрій Якібчук — майбутній економіст, та інші студенти Богдан Магерус, Олексій Никонець, Тарас Палій, Микола Попко, Віктор Ковальчук, Юрій Гриценко, Євген Бережанський, Євген Віталій Рольський, Роман Васьків, Анастасія Досяк.

Призерами на конференції стали Остап Пона, Уляна Драгус, Алла Гуніна, Роман Ференсович, Аліна Яковина, Юлія Москалюк, Ірина Бирка та інші.

Окрім традиційних винагород – дипломів університету, призери та переможці ювілейної конференції отримали сувеніри та премії. Юрій Бобало, ректор Львівської політехніки, всім подякував за участь та отримані високі результати та повідомив, що роботи студентів з дослідницької діяльності будуть вміщені у збірники тез доповідей конференції.

Університетський народний ансамбль бандуристок «Заспів» також привітав переможців ювілейної 70 науково-технічної конференції та на честь винуватців свята на новорічній ялинці засвітилися яскраві вогні.

 

1 ком.

  1. Юрій Левченко

    Ці хлопці заслужили подарунків, сподіваюсь вони виправдають покладені на них надії

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*