12.01.2015

Стрийській жінці, яка заробляла на підробленій горілці присудили покарання

Ще влітку у Стрию правоохоронці затримали 50-річну жінку, провівши обшук, на якому виявили та вилучили безліч пляшок фальсифікованої горілки, акцизних марок та порожніх пляшок.

Підроблена продукція візуально виглядала як оригінальна, відрізнялась лише підробленими акцизними марками та неякісним алкогольним напоєм.

Під час суду підсудна визнала свою провину. Навіть поділилась яким чином все відбувалось. Після того, як спирт розвела водою, заливала у оригінальні пляшки та наклеювала акцизні марки. Ціна однієї пляшки для своєї клієнтури складала 16 грн. Після зізнання жінка просила, щоб іі не дуже суворого покарання.

У результаті Стрийським міським районним судом було визнано підсудну винною за ч.1 ст.199 та ч.1 ст.204 ККУ. Покарання за вчинені злочини присуджено позбавленням волі до 3-х років та ще й оплату штрафу у сумі 17000 грн.

Однак за ст. 75 ККУ судом було призначено її звільнення від в’язниці, давши випробувальний термін строком півтора року. Якщо протягом цього терміну жінка не вчинятиме нові злочини, та виконуватиме всі умови, зможе уникнути основного покарання.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*