09.01.2013

Спортивне життя молоді Львівщини

У Львові в період з 4 до 9 січня 2013 року відбудеться ХХХІІ дитячий міжнародний турнір з шашок «Золота шашка», який проведуть на базі санаторної школи-інтернату №1. За програмою турніру передбачені командні змагання з шашок, змагання з міні-футболу, естафети «Веселі старти» серед дітей 1997 р. н. та молодших. Усього участь візьмуть понад 80 осіб з 5 країн Європи (Росія, Литва, Латвія, Білорусь, Молдова) та команди з України (міста Вінниця, Мелітополь Запорізької області, Турка Львівської області). Очікують почесного гостя свята — президента секції-64 Всесвітньої федерації шашок із Санкт-Петербурга Володимира Лонгіна.

 Серед переможців у спортивно-масових заходах за підсумками 2012 року за участю учнівської та студентської молоді – Львівські вищі навчальні заклади.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України провело урочисту церемонію нагородження переможців та призерів.

В актовій залі Київського Національного університету з фізичного виховання і спорту України відбулося вручення нагород, які вручали перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Є.Сулима, президент спортивної студентської спілки України Кремінь та голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Є.Баженков.

У загальнокомандному заліку серед вищих навчальних закладів по категоріям:

III категорія  — за перше місце Національний університет «Львівська політехніка», ректор Ю.Бобало;

I категорія — за третє місце Львівський державний університет фізичної культури, ректор Є.Приступа.

За виступ на Першому Всеукраїнському студентському фестивалі з ігрових видів спорту: III категорія — за перше місце Національний університет «Львівська політехніка», ректор Ю.Бобало;

За виступ на чемпіонатах України: I категорія — за третє місце Львівський державний університет фізичної культури, ректор Є.Приступа; III категорія — за друге місце Національний університет «Львівська політехніка».

Всеукраїнський огляд-конкурс з фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах: за друге місце Львівський державний університет фізичної культури.

За виступ на IV Спортивних іграх школярів України серед училищ фізичної культури: за третє місце Львівське державне училище фізичної культури, директор С.Родак.

Кубки та грамоти отримали: Ю.Бобало – ректор Національного університету «Львівська політехніка»; Є.Приступа – ректор Львівського державного університету фізичної культури; М.Дмитрів – заступник директора Львівського державного училища фізичної культури.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*